מייקרספייס ירוק

המקום למייקרים

סדנה פתוחה | קורסים | יזמות עסקית

נגן וידאו

מייקרספייס - הסדנה שאפשר ליצור בה הכל

המייקרספייס בירוק הוא חלל עבודה משותף ליוצרים במגוון תחומים. הוא פתוח למבוגרים וילדים ומספק מקום לעבוד, אנשים לעבוד לצידם, קורסים והכשרות והזדמנויות אינספור לשיתופי פעולה. במייקרספייס תועלו לעבוד בכלים של מייקרים: מדפסות תלת ממד, מכונת חיתוך בלייזר, כרסומות, מחרטות, כלי נגרות, מכונת תפירה ועוד

אתם מוזמנים לבוא ליצור בסדנה הפתוחה, אחרי הכשרה מינימלית לבטיחות, ללמוד כישורים חדשים בקורסים וסדנאות או להיעזר בליווי ליזמות של Yarok – House of Knowledge ל Deep-Tech Startups

חלל עבודה למייקרים

שולחנות עבודה, כלים ידניים וחשמליים, מדפסות תלת ממד ושאר מכונות לייצור [קליק לרשימה המלאה]. בין אם אתם רוצים למסגר תמונה, ואין לכם מקום לניסורים בבית, ובין אם אתם רוצים להדפיס בתלת ממד אבל אין לכם מדפסת – במייקרספייס תוכלו למצוא את הכלים, המקום ואם צריך – גם את ההדרכה.

המייקרספייס פתוח לשימוש חופשי לרשומים, ודורש הכשרה בסיסית לבטיחות ועבודה בכלים [קליק לרשימת ההכשרות]. הכניסה בשעות הפתיחה באופן עצמאי, במנוי או כרטיסיה.

קורסים והכשרות

אנחנו מציעים סדנאות קצרות וארוכות במגוון נושאים:

קורס מייקרז, הדפסה בתלת ממד, קורס שפץ.י ביתך, נגרות לעצלנים, בניית צעצועים, רחפנים, ארדואינו ועוד. כל הסדנאות מועברות לאור העקרונות המייקריים: לא רק תבנו מוצר או פרויקט – אלא תרכשו יכולות וביטחון סדנאי.

בנוסף: שיעורי בטיחות ומבוא מועברים מדי שבוע בשעות קבועות:

שיבו"מ מייקרספייס – חובה לכל המשתמשים בסדנה

שיבו"מ חיתוך בליזר

שיבו"מ הדפסה בתלת ממד

שיבו"מ ריתוך

יזמות Deep tech

חברות Deep Tech הן סטרטאפים שמחדשים בתחומים טכנולוגיים מורכבים: כאלה שנדרשים לפיתוח רב-תחומי ושההשפעה שלהם היא על יותר מורטיקל תעשייתי אחד. מרכז היזמות Yaork מלווה סטרטאפים בעולמות הטכנולוגיה ומציע חללי עבודה, ליווי מקצועי, נגישות אל מרחב העבודה לפיתוח פיזי, והשקעות למתאימים.

צוות ירוק מורכב מיזמים ואנשי טכנולוגיה מנוסים ובררניים: אנחנו מקבלים חברות שיש לנו בבירור מה לתרום להן, במגוון תחומים שהמשותף להם הוא מאפייני דיפ-טק עמוקים.

ארדואינו ואלקטרוניקה
ארדואינו, רספברי פיי, הלחמות, חיבורים, פיתוח אמבדד וכל הג'אז הזה
חותך לייזר
מכונת חיתוך בגודל שולחן 900X600 מ"מ בעוצמה 130W. פשוטה וחזקה. מיועדת לחיתוך חומרים רכים: עץ, פרספקס, בד, קרטון ועוד. תוכנה: RDWorks. פורמט קבצים לחיתוך: DXF
כרסומת
כרסומת מתכת ידנית, מהסוג שסטף ורטהימר כתב עליה ספר. עובדת כמו פעם, רק הוספנו לה מסך דיגיטלי לדיוקים כי בכל זאת. אצלנו עובדים בה בעיקר באלומיניום.
מדפסות תלת ממד
מדפסות קטנות ואמיצות, לעבודה מהירה בחומרים פשוטים: PLA, PET-G ואם תתעקשו גם ABS.
מדפסות FUTUS
שתי מדפסות תלת ממד תעשייתיות לשימושים כבדים. מכונות מתוצרת סטרטסיס, שעובדות בחומרים הנדסיים מתקדמים
מחרטות
שלוש מחרטות מתכת של פעם. מכונות מדוייקות וחזקות. אצלנו עובדים בהן בעיקר באלומיניום, אבל אם תתעקשו יש גם פלדות, דלרין, ועוד כמה.
למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים מייקרז?Wir unterstützen Maker – das ist unsere Passion und unser Auftrag. Unser Kursangebot unterstützt dich, damit du lebenslang lernen kannst. In unserem Maschinenpark findest du für dein Projekt hochwertige und gewartete Maschinen. Wir bieten dir zwei öffentlich zugängliche, je 1.500 qm² und 1200 qm² große High-tech-Werkstätten an, die Mitgliedern Zugang zu Maschinen, Werkzeugen und Software, sowie einer kreativen Community ermöglicht. Unsere Zielgruppen sind ambitionierte Studierende, Start-ups, Professionals, Kunstschaffende und Selbs

מדריך סדנה 1

מדריך הדפסה בתלת ממד

מדריכת סדנה 2

קורסי עשי זאת בעצמך

מדריך סדנה 3

סדנאות נוער